nazwa produktu:

polska       łacińska


szukaj w kategorii:


Strona główna : Kontakt

Kontakt

Informacje podstawowe


Nazwa firmy: Pharma-Cosmetic K. M. Adamowicz sp. z o.o.
Adres: 31-354 Kraków, ul. Pasternik 26

Rok i miejsce założenia:
1991, Kraków
Forma prawna: spółka z o.o.
NIP: 679-002-64-73, REGON: 350013075



Wyświetl większą mapę

Zarząd


Katarzyna Adamowicz
Właściciel

Sekretariat


Teresa Lalik
Asystentka Zarządu

tel.  (012) 638 31 60 do 65 wewn. 14
fax. (012) 638 31 66

e-mail: biuro@pharma-cosmetic.com.pl

Dział d/s Współpracy z Hurtowniami


Ewa Paciorek
Kierownik Działu

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 18

e-mail: epaciorek@pharma-cosmetic.com.pl

Dział d/s Współpracy z Aptekami


Małgorzata Sokołowska
Kierownik Działu

tel.  (012) 638 31 60 do 65 wewn. 26

e-mail: sokolowska@pharma-cosmetic.com.pl

Dział d/s Współpracy z Zagranicą


Gabriel Mitraszewski
Specjalista ds. współpracy z zagranicą

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 33
e-mail: gmitraszewski@pharma-cosmetic.com.pl

Dział Kontroli i Zapewnienia Jakości


Elżbieta Doroba
Kierownik Działu

tel.  (012) 638 31 60 do 65 wewn. 36

e-mail: doroba@pharma-cosmetic.com.pl

Wytwórnia Farmaceutyczna


Dorota Koziara
Kierownik Produkcji

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 39

e-mail: dkoziara@pharma-cosmetic.com.pl

Hurtownia Farmaceutyczna


ALICJA  ORMAN
Kierownik Hurtowni - Osoba Wykwalifikowana

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 37

e-mail: hurtownia@pharma-cosmetic.com.pl

Magazyny (Hurtownia, Wytwórnia, Dz. chemiczny)


Jan Kusak
Kierownik

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 23

Osoba Wykwalifikowana


Maria Fornal


tel.  (012) 638 31 60 do 65

Kontakty


Paweł Bijak
Zastępca Kierownika Hurtowni

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 37


Tomasz Szafrański
Specjalista ds zaopatrzenia

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 19
e-mail: szafranski@pharma-cosmetic.com.pl


Dorota Ciępka
Specjalista ds. sprzedaży

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 20
e-mail: dorotac@pharma-cosmetic.com.pl


Andrzej Gajos
Specjalista ds. sprzedaży

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 25
e-mail: gajos@pharma-cosmetic.com.pl


Elżbieta Ster
Brygadzista

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 24


Katarzyna Ostrowska - Mazur
Specjalista ds. dokumentacji GMP

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 36
e-mail: ostrowska@pharma-cosmetic.com.pl


Laboratorium Kontroli Jakości

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 35
e-mail: labor@pharma-cosmetic.com.pl


Edyta Szymoniak
Specjalista ds. księgowych

tel. (012) 638 31 60 do 65 wewn. 17
e-mail: ksiegowosc@pharma-cosmetic.com.pl


Realizacja freshweb.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. "Pharma-Cosmetic" K. M. Adamowicz s.j. Kraków 2011.