nazwa produktu:

polska       łacińska


szukaj w kategorii:


Strona główna

O nas

Misję naszej firmy odzwierciedla używane od początku działalności hasło, które stało się oficjalnym mottem organizacji:   

dobrze jest wiedzieć, że  cała nasza praca służy zdrowiu człowieka.


Szanowni Państwo!

Pharma Cosmetic specjalizuje się w wytwarzaniu i dystrybucji surowców farmaceutycznych stosowanych do sporządzania leków recepturowych w aptekach, a także surowców dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Wieloletnia obserwacja rynku farmaceutycznego przekonuje, że lek recepturowy jest nadal stosowany w lecznictwie, nic nie traci ze swej popularności i stanowi istotne narzędzie terapii leczniczej. Mamy dużą satysfakcję, że oferując szeroką gamę komponentów do przygotowania leku recepturowego przyczyniamy się aktywnie do ochrony zdrowia pacjenta.

Działalność Pharma Cosmetic jest odpowiedzią na stawiane przez nowoczesną farmację wymagania, z których najważniejszym jest dostęp do najwyższej jakości surowców farmaceutycznych. Wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat pracy wykorzystujemy każdego dnia po to, by zapewnić wytwarzanym produktom gwarancję jakości. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że oferowane aptekom surowce są całkowicie bezpiecznymi produktami. O bezpieczeństwo dbamy poprzez systematyczne monitorowanie wszystkich etapów procesu wytwórczego. Każda seria jest przebadana i zgodna z obowiązującymi normami jakościowymi.

Aby właściwie spełniać swoją rolę, od lat dokładamy starań, by trafnie rozpoznawać oczekiwania rynku. Rezultatem tych działań jest tworzenie nowych rozwiązań i propozycji asortymentowych. Dzięki bogatej ofercie substancji aktywnych, pomocniczych, podłoży  maściowych, nalewek ziołowych, olejów i  innych produktów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez farmaceutów.
 
Dwudziestoletnia działalność w branży farmaceutycznej pozwala z dumą stwierdzić, że w każdej polskiej aptece, do wykonania leków recepturowych stosuje się substancje wytwarzane przez Pharma Cosmetic. Codzienne utożsamianie się z misją naszej organizacji oraz konsekwencja w realizacji celów daje nam świadomość uczestnictwa w służbie najwyższemu dobru, jakim jest zdrowie człowieka.


Działalność Pharma Cosmetic obejmuje:

  • wytwarzanie i obrót surowcami do receptury aptecznej w Wytwórni Farmaceutycznej (na podstawie zezwolenia nr GIF-IW-N-4001/WTC172/214/12;
  • obrót hurtowy surowcami farmaceutycznymi w Hurtowni Farmaceutycznej (na podstawie zezwolenia nr FAH/387/93 i FAP/561/273/2000);
  • obrót substancjami chemicznymi w ramach funkcjonowania odrębnego działu;
  • wykonywanie analiz laboratoryjnych surowców - własnych i usługowych.

Pomieszczenia produkcyjne i laboratoryjne wykonane są w standardzie zapewniającym utrzymanie właściwych parametrów dla produkcji farmaceutycznej, co pozwala na dostarczenie do aptek wyrobów o  gwarantowanej, wysokiej jakości. W maju 2005 roku, po audycie przeprowadzonym przez firmę certyfikującą DNV, spółce jawnej Pharma Cosmetic przyznano Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, a w sierpniu 2008 roku Certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).
   

Realizacja freshweb.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. "Pharma-Cosmetic" K. M. Adamowicz s.j. Kraków 2011.