nazwa produktu:

polska       łacińska


szukaj w kategorii:


Strona główna

Aktualności


 Rozmowa z Katarzyną Adamowicz, Członkiem Zarządu Pharma Cosmetic K.M. Adamowicz Sp. z o.o. grupa Fagron więcej »

 Informujemy, że z dniem 22.12.2011 Pharma Cosmetic uległa przekształceniu  ze spółki jawnej (sp.j.)  na spółkę  z ograniczoną odpowiedzialnością  (sp. z o.o.). więcej »

W dniu 1 lipca 2011r. w Teatrze Wielkim Operze Narodowej  w Warszawie, odbyła się uroczystość z okazji Inauguracji Przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej. Pośród wielu znakomitych gości, do uczestnictwa  w tym doniosłym wydarzeniu zaproszona została, Prezes „Pharma-Cosmetic”, Pani Katarzyna Adamowicz.  Zaproszenie było formą docenienia umiejętności Pani Prezes w rozwijaniu firmy w oparciu o nowe, stworzone przez członkostwo Polski w UE szanse i możliwości dla przedsiębiorstw. więcej »

W ogłoszonym 4 kwietnia br przez Newsweek Polska rankingu Firm Rodzinnych 2011, Pharma Cosmetic K.M.Adamowicz S.J. zajęła zaszczytne 1. miejsce w kategorii średnich przedsiębiorstw Małopolski i 95. w zestawieniu ogólnopolskim, co jest powodem satysfakcji zważywszy, że porównianiu poddano ponad 1700 firm. więcej »

W roku 2011 Pharma Cosmetic K.M.Adamowicz  S.J. została zaliczona do grona polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiekszających swoją wartość i uhonorowana prestiżową nagrodą Diamenty Forbesa.
więcej »

Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Bisness Centre Club, jako organizatorzy niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia promującego ideę unii europejskiej w środowisku przedsiębiorstw uhonorowali Medalem Europejskim wytwarzane przez Pharma Cosmetic produkty lecznicze-surowce farmaceutyczne do receptury aptecznej. To prestiżowe wyróżnienie jest potwierdzeniem spełniania europejskich standardów jakościowych. więcej »

Informujemy, że firma Dun & Bradstreet wyróżniła firmę Pharma Cosmetic „Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej” za najwyższą ocenę stabilności firmy według D & B Poland w roku 2009. Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że dane finansowe firmy dają gwarancję bardzo wysokiego poziomu płynności, zdolności finansowej i rentowności. więcej »

Misją Klubu Gepardów Biznesu jest wspieranie rozwoju polskich firm, banków, instytucji finansowych, gmin i miast oraz przekonywanie ich do tego, by same siebie nawzajem wspierały. Celem Konkursu Gepardy Biznesu jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się firm według wzrostu ich wartości rynkowej. więcej »


Realizacja freshweb.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. "Pharma-Cosmetic" K. M. Adamowicz s.j. Kraków 2011.